Названо найкращі автомобільні бренди 2022 року

Експерти американського журналу Consumer Reports, опитавши кілька десятків тисяч власників автомобілів, назвали найкращі автомобільні бренди 2022 року. Очолив цей рейтинг Subaru. У трійку найкращих також увійшли Mazda та BMW.

Названо найкращі автомобільні бренди 2022 року - today.ua

Відразу скажемо, що рейтинг складений з брендів, представлених лише у США. Загальна оцінка формувалася за чотирма критеріями: надійність, задоволеність власника, безпека та результати дорожніх випробувань.

У 2022 році найкращим автомобільним брендом на думку експертів Consumer Reports є Subaru. Ця компанія отримала 81 бал.

По 78 балів отримали Mazda та BMW, які таким чином увійшли до трійки найкращих автомобільних брендів поточного року. Четверте місце між собою розділили Honda та Lexus – у них 77 балів. На п'ятому місці Audi – 75 балів. Відомий німецький автогігант Mercedes-Benz отримав 60 балів. У нього стільки ж балів, як у Chevrolet.

Названо найкращі автомобільні бренди 2022 року До десятки кращих також увійшли Porsche, MINI та Toyota (по 74 бали), та Infiniti (72 бали).

У самому низу цього рейтингу розташувалися Jeep, Mitsubishi, GMC та Land Rover – вони замкнули список.

Нагадаємо, раніше журнал Consumer Reports, опитавши велику кількість автомобілістів, з'ясував, якими машинами вони задоволені найменше.