Названо головні помилки водіїв на АЗС

На АЗС, заправляючи автомобіль, багато водіїв розслабляються. І дарма. На заправках, як і під час руху, не потрібно втрачати пильність. Інакше можуть з'явитися серйозні проблеми. Сьогодні ми розповімо про те, які головні помилки роблять водії при заправці машин.

Названо головні помилки водіїв на АЗС - today.ua

Перед заправкою автомобіля потрібно заглушити двигун, але деякі автомобілісти цим нехтують. Вони не хочуть давати зайве навантаження акумулятору, бояться, що взимку в салоні стане холодно (а влітку - дуже жарко), або побоюються, що потім не заведуться через проблеми зі стартером.

Однак, правила пожежної безпеки ніхто не відміняв. Пари палива, які витісняються з бензобака при заправці, можуть спалахнути від найменшої іскри. До того ж, випадково пролитий на кузов автомобіля бензин може спалахнути через гарячий глушник.

Іноді автомобілісти, які їздять на бензинових і дизельних машинах, можуть на АЗС заправитися «не тим» паливом. Всяке буває. Особливо в поспіху. Що робити, якщо, наприклад, замість бензину заправився дизелем?

Якщо двигун ще не запускався, то в принципі нічого страшного не сталося. Якщо ж про помилку ви дізнаєтеся після початку руху, то наслідки можуть бути гірше.

У цьому випадку знімають паливний бак, зливають його вміст, промивають і заливають правильне паливо, промивають паливну систему.

Ще одна помилка - обрив заправного пістолета. Насправді це відбувається не так вже й рідко. Заправник може просто не встигнути або забути витягнути пістолет. Тому потрібно завжди перевіряти заправний пістолет.

Іноді безтурботні водії на АЗС залишають машини з ключами в замку запалювання. Цим шансом можуть скористатися зловмисники. У кращому випадку вони вкрадуть з салону гаджети, сумки, гроші. У гіршому - викрадуть автомобіль.

Курс долара в листопаді почне рости: аналітики розповіли, як зміниться ситуація після виборів
Істотних коливань курсу долара в Україні після місцевих виборів не передбачається. Вартість американської валюти в листопаді буде коливатися в межах 2...
Зарплата безробітному після звільнення: хто і скільки може отримувати ще цілий рік
Після звільнення з роботи закон дозволяє українцям ще цілий рік отримувати гроші. Сума виплат залежить від того, що ви одержували на роботі, і від ста...
Ціна на газ у новому “холодному“ сезоні: на що можуть розраховувати українці
У новому опалювальному сезоні ціна на газ для підприємств теплопостачання ще буде “божеською“, а для всіх інших - “безбожною“. Справа в тому, що в ...
У 2021 році в Україні п'ять разів перерахують пенсії і знову підвищать пенсійний вік
В 2021-му році українських пенсіонерів чекає аж п'ять приємних «сюрпризів». Кабмін запланував цілу низку перерахунків, в ході яких виплати будуть знач...
За шість років вартість борщового набору в Україні зросла в 2,5 рази, але приготувати борщ усе ще можна
Борщовий набір - один ыз основних інгредієнтів споживчого кошика українців, за останні роки відчутно зріс в ціні. Так, в порівнянні з 2014 роком його ...