Названо електромобілі, якими найбільше задоволені водії

Автор: Максимов Віталій

Згідно з новим опитуванням J.D. Power, у США найбільше власники електромобілів задоволені моделями Kia Niro EV та Tesla Model 3. Ці електрокари перемогли у масовому та люксовому сегменті відповідно.

Названо електромобілі, якими найбільше задоволені водії - today.ua

Зокрема, у масовому сегменті електромобілів перше місце посів компактний кросовер Kia Niro EV, який отримав 744 бали з 1000. На другому місці кросовер Ford Mustang Mach-E – 741 бал.

Nissan Leaf набрав 708 балів, що на один бал нижче за середній бал. У електричного Chevrolet Bolt лише 687 балів.

У люксовому сегменті перше місце посіла Tesla Model 3 – 777 балів. На другому місці Tesla Model Y – 770 балів. Електричний німецький кросовер Audi E-Tron набрав 718 балів.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Названо електромобілі, якими найбільше задоволені водії Експерти JD Power попросили власників електромобілів оцінити їх за декількома критеріями. Наприклад, точність заявленого діапазону зарядки батареї, наявність громадських зарядних станцій, запас ходу, вартість володіння, задоволення від водіння, простота зарядки батареї в домашніх умовах, дизайн, салон, безпека та технічні характеристики, а також якість та надійність автомобіля.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У звіті J.D. Power говориться, що останнім часом американці стали частіше купувати електромобілі, тому що вони збільшили запас ходу. Це основний критерій при виборі автомобіля із електричною силовою установкою.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що хетчбек Nissan Leaf нового, третього, покоління, який з'явиться до 2025 року, стане компактним кросовером.