Названо б/в автомобілі, які коштують дорожче, ніж їх нові аналоги

Покупці деяких нових автомобілів через якийсь час будуть здивовані, що їхня машина коштуватиме дорожче, ніж аналогічна модель у дилера. Завдяки високому попиту і маленьким запасам деякі б/в автомобілі в наші дні коштують більше, ніж нові. Експерти iSeeCars назвали вживані автомобілі, які коштують дорожче, ніж їхні нові аналоги.

Названо б/в автомобілі, які коштують дорожче, ніж їх нові аналоги - today.ua

Експерти проаналізували понад 1,5 млн нових та б/в автомобілів, проданих у США в січні 2022 року. Виявилося, що в середньому автомобілі 2020-2021 модельних років, які мало експлуатують, на 1,3% дорожчі, ніж їх абсолютно нові аналоги.

Перше місце у цьому рейтингу посів Mercedes G-Class. Такий б/в позашляховик коштує в США приблизно на 35,6% дорожче, ніж нова аналогічна модель. Власники б/в G-Class у США при його перепродажі можуть заробити 62 705 доларів.

Власники Chevrolet Corvette можуть його перепродати за ціну, яка на 16 645 доларів більше, ніж вартість абсолютно нової такої машини. Тобто б/в Corvette у Північній Америці зараз коштує на 20,2% дорожче, ніж новий.

Названо б/в автомобілі, які коштують дорожче, ніж їх нові аналоги Третє місце в цьому рейтингу зайняв електричний седан Tesla Model 3, який коштує на 17,8% дорожче, ніж така ж нова модель. Заробити у цьому випадку можна 8 300 доларів.

Замикають п'ятірку Ford Bronco Sport та Chevrolet Trailblazer. Вживаний Bronco Sport коштує на 16,4% (5 766 доларів) дорожче, ніж нова модель.

Також американці з неабиякою вигодою зараз перепродують такі автомобілі, як, наприклад, Toyota RAV4 Hybrid, Chevrolet Suburban, Toyota Tacoma і KIA Telluride.

Нагадаємо, раніше експерти назвали 10 автомобілів, які можна купувати навіть з великим пробігом.