Названо автомобілі Volkswagen, які українці найчастіше привозять з-за кордону

Автор: Максимов Віталій

За даними Інституту досліджень авторинку, у червні 2024 року компанія Volkswagen очолила рейтинг автомобілів, які найчастіше ввозили в Україну. Найбільш часто українці купують за кордоном Volkswagen Golf.

Названо автомобілі Volkswagen, які українці найчастіше привозять з-за кордону - today.ua

Зокрема, у червні 2024 року в Україні вперше зареєстрували 2800 автомобілів Volkswagen. Це становило 15,2% від загальної кількості вперше зареєстрованих машин у нашій країні минулого місяця.

Найчастіше з-за кордону в Україну минулого місяця ввозили Volkswagen Golf. 887 Гольфів у червні 2024 року отримали українську "прописку". Також українці активно купують за кордоном, а потім привозять до України такі моделі Volkswagen: компактний кросовер Volkswagen Tiguan (528), седан та універсал Volkswagen Passat (496), компактвен Volkswagen Touran (227).

Слід зазначити, що в Україні на даний момент не продають Volkswagen Passat та компактвен Volkswagen Touran. А ось Golf та Tiguan представлені на українському ринку. Гольф у стандартній комплектації коштує від 1 364 823 грн, а Tiguan - від 1 616 944 грн.

Популярні зараз

Стало відомо, скільки в Україні коштує найдешевша нова Skoda Octavia

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

До п'ятірки брендів, автомобілі яких найчастіше привозили в Україну в червні 2024 року, також увійшли Audi (1 700 перших реєстрацій), Nissan (1 400 перших реєстрацій), Renault (1 200 перших реєстрацій), та BMW (1 200 перших реєстрацій).

Названо автомобілі Volkswagen, які українці найчастіше привозять з-за кордону

Найпопулярнішою моделлю Audi в українців у червні 2024 року був кросовер Audi Q5. Найпопулярніші моделі Nissan – кросовер Nissan Rogue та електромобіль Nissan Leaf. Найпопулярніша модель Renault – Megane, а BMW – 3 Series.

Потрібно відзначити, що компанія Volkswagen з 2024 року почала швидше розробляти та тестувати нові автомобілі. Це стало одним із заходів щодо зниження витрат у раках програми "Accelerate Forward/ Road to 6.5", ініціатором якої є новий глава Volkswagen Томас Шефер (він очолив Volkswagen у 2023 році).

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У 2023 році Шефер заявив, що Volkswagen став не конкурентоспроможним, і тому потрібно змінювати ситуацію на краще. Він запропонував вжити низку заходів для зниження витрат. Тепер Volkswagen розробляє нові моделі автомобілів за 36 місяців, а не за 50 місяців, як раніше. Передбачається, що завдяки цьому німецький автогігант до 2028 року заощадить десь близько 1 млрд євро.

Нагадаємо, що раніше компанія Volkswagen показала свій новий бюджетний кросовер. Йдеться про компактний кросовер Tharu XR, який збудували на платформі MQB A0 компанії Volkswagen.