Названо 10 автомобілів, які можна купувати навіть з великим пробігом

Автомобілі з великим пробігом намагаються не купувати в тому числі і через те, що вони часто ламаються. Але насправді це залежить від кожної конкретної моделі. Експерти, проаналізувавши дані декількох сотень тисяч автомобілів, назвали десять моделей, які можна купувати навіть з великим пробігом, так як вони відрізняються своєю надійністю.

Названо 10 автомобілів, які можна купувати навіть з великим пробігом - today.ua

Найнадійнішим виявився японський повнопривідний кросовер Subaru Forester. Багато власників Forester їздять на ньому більше десяти років і все одно не хочуть його продавати. Зараз у продажу є п'яте покоління цього кросовера, яке таке ж надійне, як попередні покоління.

Надійні двигуни дозволяють Forester без проблем проїжджати більше 500 тис. км.

На другому місці Ford Fusion, який випускають в Німеччині. У звітах німецької організації з технічного нагляду TUV цей автомобіль завжди виділяють за надійність. Навіть 15-річний Fusion має мінімальну кількість поломок.

Популярні зараз

Названо 10 автомобілів, які можна купувати навіть з великим пробігом Третє місце по надійності зайняв японський седан Toyota Corolla. Експерти відзначають відмінний антикорозійний захист і надійні бензинові двигуни.

Спорткупе Audi TT з 1,8 л турбодвигуном першого покоління зайняло четверте місце в цьому рейтингу. У звітах TUV цей автомобіль завжди отримує високі оцінки за надійність.

Також в звітах TUV високі оцінки за надійність у седана Audi A6 другого покоління, серійне виробництво якого почалося в 1994 році. Багато в чому свою хорошу репутацію A6 отримав завдяки двигуну V6.

Названо 10 автомобілів, які можна купувати навіть з великим пробігом У десятку найбільш надійних машин, які можна купувати навіть з великим пробігом, потрапили ще чотири японські моделі - Toyota Camry, Toyota RAV4, Honda CR-V і Lexus RX. Крім того, в цей рейтинг увійшов ще один німецький автомобіль - Mercedes-Benz SLK.

Раніше ми назвали ТОП-5 кращих позашляховиків для бездоріжжя.