Названо причину, чому в спеку може перегрітися двигун

Зараз двигуни перегріваються не так часто, як їхні попередники. Однак відомо кілька причин, чому перегріваються сучасні мотори. Одна причина безпосередньо пов'язана зі спекою…

Названо причину, чому в спеку може перегрітися двигун - today.ua

Двигуни можуть перегрітися через те, що до них занадто близько розташовані каталітичні нейтралізатори, через автоматичну коробку передач, турбонаддув, перевантаження автомобіля, несправність у ходовій та трансмісії.

Крім того, перегрів може статися і через проблеми з самим двигуном. Наприклад, через брак антифризу, через заїдання клапана термостата, через проблеми з насосом охолодження, негерметичність прокладки головки блоку циліндрів.

Названо причину, чому в спеку може перегрітися двигун Влітку до перегріву двигуна може призвести кондиціонер. Ви знали, що його конденсатор не лише виділяє тепло, а й заважає проходу повітря до радіатора силового агрегату? Мало того, потрібно врахувати, що між ними обов'язково накопичується бруд, який заважає нормальному охолодженню.

Пам'ятайте, у спеку перегріти двигун простіше, ніж узимку. Тому влітку не потрібно різко прискорюватися та гальмувати. В іншому випадку при перегріві двигуна потрібно буде його розбирати, діагностувати та ремонтувати, що сильно вдарить по гаманцю.

Раніше ми розповіли, що може зіпсуватися в автомобілі, якщо залишити його на спеці.