Названо причину масложора, про яку мало хто знає

Іноді двигуни автомобілів раптом починають збільшено витрачати мастило. Масложор має кілька причин. Експерти журналу "За кермом" кажуть, що про одну причину підвищеної витрати мастила багато водіїв навіть не здогадуються.

Названо причину масложора, про яку мало хто знає - today.ua

Йдеться про рух на високій швидкості. По-перше, в цьому випадку потрібен високий крутной момент і великі оберти.

Високий крутной момент дає великий середній ефективний тиск в циліндрі. А це призводить до збільшення картерних газів, які забирають мастило у впуск. Воно проходить у циліндр і згоряє.

По-друге, при швидкій їзді на високих оборотах через високу температуру стінок циліндрів мастило стає рідкішим і швидко проходить в камеру згоряння. Це теж призводить до підвищеної витрати моторного мастила.

Названо причину масложора, про яку мало хто знає

Потрібно відзначити, що згоряння мастила в циліндрах - це одна з головних причин підвищеної витрати мастила. Підвищена витрата мастила буває і через погані за якістю мастилознімні ковпачки (мастило витрачається на змащування клапанів). Іноді масложер відбувається через конструкцію самого двигуна, при агресивній манері водіння, при експлуатації у важких умовах і при занадто спекотній або холодній температурі повітря.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, що робити водієві, якщо під час поїздки раптом несподівано почався масложер.