Названа оптимальна швидкість машини для меншої витрати палива

Вартість палива на українських АЗС постійно збільшується. Справа дійшла до того, що Кабмін ввів державне регулювання цін на паливо. Водії можуть самостійно знизити витрату палива, щоб менше витрачати грошей. Для цього потрібно частіше їздити на оптимальній швидкості для автомобіля.

Названа оптимальна швидкість машини для меншої витрати палива - today.ua

Експерти рекомендують при русі тримати швидкість приблизно на позначці близько 75 км/год. Якщо ви виїжджаєте з дорожньої пробки або тільки починаєте рух, то треба плавно за 26 секунд розганятися до 50 км/год, а на тахометрі має бути не більше 1,5 тисячі об/хв.

На трасі найкраще рухатися на швидкості 75-80 км/год. Потрібно врахувати, що оптимальна швидкість для економії палива у різних автомобілів може бути різною, але в межах визначених значень.

Деякі водії рекомендують їхати позаду вантажівки. Можливо, в цьому випадку дійсно можна трохи заощадити паливо за рахунок меншого опору повітрю. Але в цьому випадку ризиків більше, ніж переваг.

Досвідчені водії знають, що для економії палива потрібно переключитися на найвищу доступну передачу в трансмісії. Якщо коробка передач автоматична, то потрібно перейти на ручний режим.

Існують і інші способи економити паливо. Наприклад, рідше вмикайте системи, які споживають енергію (клімат-контроль, кондиціонер і т. д.), контролюйте тиск в шинах (при необхідності його можна підняти на 0,2 бара), вдень замість фар використовуйте ДХО, вибирайте для двигуна бензин з оптимальним октановим числом і заправляйтеся на перевірених АЗС.

Раніше ми розповіли, на скільки збільшується витрата палива автомобіля під час дощу.