Назад у XX століття: відомо, яке обладнання приберуть з Lada

АвтоВАЗ відновив виробництво автомобілів, правда лише однієї моделі та спрощеної версії, яка не має раніше необхідного обладнання. Йдеться про седан Lada Granta.

Назад у XX століття: відомо, яке обладнання приберуть з Lada - today.ua

У базовій комплектації Lada Granta тепер не має подушок безпеки, антиблокувальної системи з електронним розподілом гальмівних сил, допоміжного гальмування, переднатягувачів ременів безпеки. Також більше немає іммобілайзера. Тобто внаслідок таких "нововведень" автомобілі Lada стануть небезпечними для водіїв та пасажирів. У всякому разі, збільшено ризик потрапляння в ДТП та смерті.

Ще одне погіршення пов'язане із вихлопною системою. Тепер екологічний клас двигуна знижено зі стандарту Євро-5 до стандарту Євро-2.

На таких автомобілях можна буде їздити лише дорогами РФ та Білорусі. В інші країни світу такі автомобілі просто не пустять, тому що вони не відповідають встановленим нормам.

Назад у XX століття: відомо, яке обладнання приберуть з Lada

Автомобілі Lada почали випускати без необхідного обладнання через те, що у АвтоВАЗe бракує комплектуючих. У зв'язку із запровадженням проти Росії, війська якої 24 лютого розпочали повномасштабне вторгнення в Україну, жорстких санкцій, заборонено постачати на російський ринок не лише нові автомобілі, а також мікрочіпи та інші комплектуючі.

Раніше повідомлялося, що в РФ масово закриваються автомийки, оскільки власники автомобілів через бажання заощаджувати перестали ними користуватися.