Податкова виявила порушень на АЗС майже на 300 млн грн

Автор: Максимов Віталій

З січня по листопад 2022 року співробітники Державної податкової служби України перевірили у різних областях 919 АЗС. У зв'язку з виявленими порушеннями було накладено штрафів на загальну суму понад 293 млн гривень, проінформувала прес-служба ДПС.

Податкова виявила порушень на АЗС майже на 300 млн грн - today.ua

Під час перевірок АЗС співробітники ДПС особливу увагу звертають на документи, що підтверджують облік та походження бензину, дизельного палива та автогазу.

За перші 11 місяців 2022 року ДПС виявила 218 випадків продажу мережами АЗС палива із порушенням обліку товарних запасів. На порушників наклали багатомільйонні штрафи.

ДПС закликала українських водіїв негайно повідомляти своїм територіальним органам про факти продажу палива без видачі відповідного розрахункового документа. У цьому випадку податківці проведуть перевірку АЗС, яку підозрюють у порушенні.

Популярні зараз

Українцям пропонують новий тариф на газ по 4 гривні за кубометр: що потрібно знати про таку ціну

Українців переводитимуть із централізованої на індивідуальну систему теплопостачання

Грошова допомога від ЮНІСЕФ: українці можуть отримати по 6600 грн на дитину та 3600 грн на дорослого

В Україні продають зубну пасту, яка може зашкодити зубам: з'явився список небажаної продукції

Податкова виявила порушень на АЗС майже на 300 млн грн

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, з 13 березня 2022 року Державна екологічна інспекція України у зв'язку з військовим становищем перестала перевіряти якість палива, яке продають мережі АЗС. Перевірка поновиться після закінчення війни.

Раніше директор мережі АЗС Prime Дмитро Леушкін попередив українських водіїв, що в Україні почали більше продавати палива поганої якості.