Всього 13 000 Євро: Почалися продажі найбільш дешевого кросовера Toyota

Компанія Toyota починає продавати у Європі свій новий субкомпактний кросовер Toyota Aygo X Cross. У базовій комплектації він коштує 13 675 євро.

Всього 13 000 Євро: Почалися продажі найбільш дешевого кросовера Toyota - today.ua

Toyota Aygo у перших двох поколіннях був хетчбеком. Тепер він став кросовером. Його довжина складає 3700 мм, ширина – 1740 мм, висота – 1525 мм. Тобто він на 235 мм довший, ніж Aygo другого покоління. До того ж, у нього дорожній просвіт збільшився на 11 мм у порівнянні з попередником.

У базовій комплектації Play є 17-дюймові легкосплавні колісні диски, кілька подушок безпеки, центральний замок з дистанційним керуванням, зовнішні дзеркала заднього виду з електрорегулюванням та підігрівом, приладова панель з кольоровим багатофункціональним TFT-екраном, сидіння водія з регулюванням по висоті, камера заднього виду та багато іншого.

Всього 13 000 Євро: Почалися продажі найбільш дешевого кросовера Toyota Також у базовій комплектації є мультимедійна система Toyota Touch 2 з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм, кілька систем допомоги водію та активної безпеки. Наприклад, система виявлення пішоходів та велосипедистів, система розпізнавання дорожніх знаків.

У комплектації Trendy Edition (від 14 650 євро) є 18-дюймові легкосплавні диски, датчик дощу, автоматичний клімат-контроль, мультимедійна система Toyota Touch 2 з 8-дюймовим сенсорним дисплеєм та ін.

Всього 13 000 Євро: Почалися продажі найбільш дешевого кросовера Toyota Під капотом знаходиться трициліндровий 1,0 л бензиновий двигун потужністю 72 к.с. і 93 Нм крутного моменту. Він працює разом із 5-ступінчастою механічною коробкою передач або з CVT. Привід – лише передній.

Всього 13 000 Євро: Почалися продажі найбільш дешевого кросовера Toyota Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні почалися продажі нового кросовера Toyota Yaris Cross.