Стартували продажі компактного електромобіля за ціною всього $2000

Автор: Максимов Віталій

Китайська компанія Regal Raptor Motors, яка спеціалізується на випуску електричних мотоциклів і скутерів, почала продавати в Китаї свій новий субкомпактний електрокар ElectricKar K5. Він в базовій комплектації коштує всього 2 тисячі доларів. Тобто це найдешевший електромобіль в світі.

Стартували продажі компактного електромобіля за ціною всього $2000 - today.ua

Довжина K5 становить 2,2 м, ширина - 1,09 м, а висота - 1,62 м. У ньому може поміститися дві людини.

Електрокар оснащується електромотором потужністю 1,1 к.с. і батареєю на 2,7 кВтг. Максимальна швидкість - 44 км/год. Запас ходу - від 55 до 66 км. Батарею можна повністю зарядити за 8 годин.

Стартували продажі компактного електромобіля за ціною всього $2000 Купити електрокар ElectricKar K5 можна і в Інтернеті на сайті Alibaba. Там він коштує на 100 доларів дорожче. Якщо хтось захоче купити відразу 9 екземплярів такої машини, то тоді ціна складе 1 800 доларів за кожен K5. Але потрібно врахувати, що далеко не у всіх країнах дозволено їздити на таких машинах.

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Стало відомо, що буде з цінами на бензин та дизельне паливо найближчим часом

Для порівняння, в США найдешевший електромобіль коштує 27 000 доларів (Nissan Leaf), а в Європі - 6 090 євро (Citron AMI).

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Стартували продажі компактного електромобіля за ціною всього $2000

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Volkswagen разом зі своїм партнером китайською компанією JAC розробив бюджетний електромобіль Sol E10X. Він буде коштувати від 6 100 доларів.