Почалися продажі Dacia Sandero нового покоління

У Великобританії почалися продажі Dacia Sandero нового, третього, покоління і нового Sandero Stepway. В Україні ця новинка з'явиться під брендом Renault.

Почалися продажі Dacia Sandero нового покоління - today.ua

Новий хетчбек Sandero на Туманному Альбіоні коштує 7 995 фунтів стерлінгів. Він є найдешевшим автомобілем в Великобританії. Якщо перевести на гривні, то вийде 307 000 гривен.

Що ж стосується нового Sandero Stepway, то англійці його можуть купити за 10 995 фунтів стерлінгів. Це приблизно 422 590 гривень.

Почалися продажі Dacia Sandero нового покоління Обидві моделі пропонуються англійцям в трьох комплектаціях. У лінійку двигунів входять три силові агрегати (SCe 65, TCe 90 і TCe 100 Bi-Fuel). Коробки передач - механічна, автоматична і CVT, в залежності від мотора.

В Україні Renault Sandero 2020 року випуску в базовій комплектації коштує 334 400 гривень. Він оснащується 1,0 л бензиновим двигуном потужністю 73 к.с., який працює разом з 5-ступінчастою механічною коробкою передач.

Почалися продажі Dacia Sandero нового покоління Раніше ми повідомили про те, що Dacia Duster нового, третього покоління, може втратити повний привід. Причина в тому, що його, можливо, побудують на платформі CMF-B.