Нову Lada Niva запустили в серійне виробництво

«АвтоВАЗ» почав серійне виробництво оновленої Lada Niva. Бюджетний позашляховик тепер не тільки схожий спереду на японський кросовер Toyota RAV4, а й отримав нову назву - Lada Niva Travel.

Нову Lada Niva запустили в серійне виробництво - today.ua

Команда дизайнерів під керівництвом британця Стіва Маттіна попрацювала над «Нивою» дуже серйозно. У позашляховика новий капот з новою радіаторною решіткою, нові передні фари, бічні молдинги, нові колісні диски з накладками на арках, світлодіодні задні ліхтарі і новий рельєфний задній бампер.

У салоні з'явилися нові сидіння, кондиціонер і інформаційно-розважальна система.

У Lada Niva Travel є позашляхова версія Off-road. Саме в такій версії і випустили першу оновлену Niva. Вона отримала пластиковий чорний обвіс, позашляхові покришки і шноркель.

Нову Lada Niva запустили в серійне виробництво Нова Niva має систему постійного повного приводу з можливістю механічного блокування міжосьового диференціала і включення понижуючого ряду передач. Що ж стосується двигуна, то про нього нічого не говорять. Значить, він залишився старим (1,7 л бензиновий мотор потужністю 80 к.с.).

Нову Lada Niva запустили в серійне виробництво Раніше ми повідомили, що оновлена Lada Niva отримала сертифікат, що дає право на її серійне виробництво.