На Вінниччині ліквідували підпільний цех із виробництва дизеля

У Вінницькій області правоохоронці викрили місцевого жителя, який у промислових масштабах виготовляв та продавав фальсифіковане дизельне паливо. Підпільний цех правоохоронці вже було ліквідовано. Про це повідомила прес-служба Вінницької обласної прокуратури.

На Вінниччині ліквідували підпільний цех із виробництва дизеля - today.ua

За даними досудового слідства, у Вінницькому районі місцевий житель організував підпільне виробництво та продаж дизельного палива. Цей підпільний цех не мав абсолютно жодних дозвільних документів.

Слідчі поліції за даними фактами відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут чи транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Під час обшуку правоохоронці виявили так звану "чорну бухгалтерію", різне обладнання та готову продукцію загальним обсягом понад 20 тонн та 40 тонн сировини.

На Вінниччині ліквідували підпільний цех із виробництва дизеля

Наразі правоохоронці встановили, що щомісяця у цьому підпільному цеху могли виготовляти по 150 000 тонн дизельного палива на загальну суму понад 7 млн гривень. Досудове слідство триває.

Нагадаємо, раніше Інститут споживчих експертиз повідомив, що на українських АЗС побільшало фальсифікованого палива. З'явилися навіть скарги на якість дизельного палива, чого раніше ще ніколи не було.