На українських АЗС подорожчали бензин та дизельне паливо

В Україні yf минули[ вихідни[ збільшилася середня вартість бензину та дизельного палива на АЗС. Так оператори паливного ринку відреагували на чергове оновлення граничних цін від Міністерства економіки.

На українських АЗС подорожчали бензин та дизельне паливо - today.ua

Зокрема, бензин А-92 у середньому подорожчав на 14 копійок – до 33,65 гривні за літр, а бензин А-95 – на 12 копійок (до 34,06 гривні за літр). Дизельне паливо подорожчало на 57 копійок – до 38,35 гривні за літр.

Найбільше бензин А-92 подорожчав на АЗС мережі UPG (на 40 копійок). У цій же мережі найбільше подорожчали бензин А-95 (на 30 копійок) та дизельне паливо (на 1,20 грн).

Найдешевший бензин А-92 зараз продається на заправках Авіас та Укрнафта – 33 гривні за літр. Там же продають найдешевші бензин А-92 – 33,50 грн, та дизельне паливо – 37,50 грн.

На українських АЗС подорожчали бензин та дизельне паливо Нагадаємо, в Україні через повномасштабне вторгнення російських військ спостерігається дефіцит палива. Раніше велику кількість палива ввозили з РФ та Білорусі. Наразі ринок для цього палива закритий. Eкраїнські компанії шукають постачальників у Європі. За даними ЗМІ, в Україну вже ввозять бензин із Німеччини.

Раніше стало відомо, що в Україні водії під час військового стану за перевищення швидкості почали забирати автомобілі.