На українських АЗС подорожчає автогаз

В Україні збільшилася вартість автогазу на оптових продажах. Наприкінці травня скраплений газ у нашій країні продавали за ціною до 75 тисяч гривень за тонну.

На українських АЗС подорожчає автогаз - today.ua

Але це не гранична ціна. Компанія Укргазвидобування на аукціоні 31 травня продала автогаз за граничною ціною 80 000 гривень за тонну. На кордоні імпортний автогаз коштує близько 37 000 гривень за тонну. Експерти пояснюють великі ціни на аукціонах величезним попитом.

Що це означає для власників автомобілів із ГБО? Їм треба готуватись до збільшення цін на автогаз.

Тим часом, у травні 2022 року на українських АЗС середня ціна автогазу подорожчала майже на 10 гривень за літр – до 40,86 гривень за літр. На деяких заправках паливо для автомобілів із ГБО подорожчало за місяць на 12-14 гривень за літр.

На українських АЗС подорожчає автогаз Раніше повідомлялося, що в Україні у травні суттєво збільшився попит на скраплений газ. Це пов'язано з дефіцитом іншого палива – бензину та дизельного палива. На деяких АЗС попит на автогаз збільшився на 80%.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль запропонував скасувати безкоштовне розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації.