На Сумщині ліквідували підпільний міні-НПЗ

Автор: Максимов Віталій

У Сумській області правоохоронці виявили та припинили діяльність злочинної групи, учасники якої у промислових масштабах виготовляли та продавали підроблений бензин та дизельне паливо. Про це повідомила прес-служба Офісу генпрокурора України.

На Сумщині ліквідували підпільний міні-НПЗ - today.ua

За даними досудового слідства, підпільний міні-НПЗ організували у місті Лебедін. Там у дуже великих кількостях виготовляли бензин та дизельне паливо, які не відповідали встановленим нормам. Експертиза показала, що це паливо мало дуже низьку якість, а якщо ним заправлятись, то можуть зламатися автомобілі.

У складі цієї злочинної групи було чотири особи. Контрафактне паливо вони продавали організаціям та приватним особам на території області. Скільки часу діяла ця злочинна група – не повідомляється. Наразі всім фігурантам вже повідомили про підозру у злочині за ч. 3 ст. 28, ч. 1, ч. 2 ст. 204 КК України.

На Сумщині ліквідували підпільний міні-НПЗ

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

Батьки загиблих військовослужбовців отримали право на пільгову пенсію: умови та розмір виплат

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

У Міненерго зробили заяву про дефіцит електроенергії в Україні: коли чекати на відключення

Правоохоронці провели обшуки та вилучили обладнання для виробництва палива, а також майже 600 тис літрів контрафактного бензину та дизельного палива. Досудове слідство триває.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На Сумщині ліквідували підпільний міні-НПЗ

Нагадаємо, раніше експерти попередили українських водіїв, що взимку в Україні не буде зимового дизельного палива. Причина - його немає і в Європі.