На дорогах України з'явиться дорожній знак “Обережно! Міни!“

На українських дорогах незабаром з'явиться новий дорожній знак "Обережно! Міни!", який буде попереджати водіїв про те, що на узбіччі можуть бути вибухонебезпечні предмети. Таке рішення прийняли на черговому засіданні Кабінету Міністрів.

На дорогах України з'явиться дорожній знак “Обережно! Міни!“ - today.ua

Розмір такого знака - 70х140 сантиметрів. На білому тлі в центрі повинен бути червоний квадрат з черепом і схрещеними кістками і попередженням "Увага! Міни" або "Обережно! Міни!".

Також має бути попередження «Не покидайте дорогу! Територія вздовж дороги замінована!" і номер 101, за яким потрібно телефонувати, якщо буде мінна небезпека.

Такий дорожній знак актуальний для Донецької та Луганської областей, де проводиться операція Об'єднаних сил. На звільненій від бойовиків території до сих пір вибухотехніки щодня знаходять велику кількість різноманітних вибухових предметів. Були випадки, коли люди гинули, ступивши на узбіччя дороги.

Нагадаємо, на початку 2021 року в Україні з'явився новий дорожній знак 1.40 "Зміна покриття". Він краще повідомляє водіям про зміну дорожнього покриття.