На Буковині продавали ввезені як гуманітарну допомогу автомобілі

У Чернівецькій області депутат міськради, яка є також директором громадської організації, організувала схему продажу автомобілів, отриманих безкоштовно з-за кордону як гуманітарну допомогу для Збройних сил України.

На Буковині продавали ввезені як гуманітарну допомогу автомобілі - today.ua

Правоохоронці затримали члена громадської організації під час отримання 4500 доларів за продаж мікроавтобусу. Цей автомобіль громадська організація одержала з-за кордону як гуманітарну допомогу. Волонтери мали безкоштовно передати його українським захисникам. Проте, натомість вони вирішили його продати іншим особам.

Слідчі поліції за цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 201-2 Кримінального Кодексу України (Незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги…, вчинене організованою групою або в особливо великому розмірі, або під час надзвичайного чи воєнного стану).

На Буковині продавали ввезені як гуманітарну допомогу автомобілі Фігурантам, директору та члену громадської організації, правоохоронці вже повідомили про підозру у злочині. Їм загрожує від 5 до 7 років ув'язнення. Досудове слідство продовжується. Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Одесі злочинна група заробляла на підробці посвідчень водіїв до 5 млн гривень на місяць.