На базі Renault: почалися продажі нової моделі Mercedes

Компанія Mercedes-Benz почала приймати в Німеччині попередні замовлення на компактний фургон Mercedes-Benz Citan нового, другого, покоління. У базовій комплектації він коштує від 19 348 евро.

На базі Renault: почалися продажі нової моделі Mercedes - today.ua

Офіційна прем'єра нового Citan відбулася кілька тижнів тому. Він створений за підтримки компанії Renault.

Потрібно відзначити, що новий Citan побудований на тій же платформі, що і Renault Kangoo. Фактично це аналог Kangoo, який отримав деякі зміни в дизайні, в салоні і в технічній начинці. Передня частина повністю відповідає дизайну компактних автомобілів Mersedes-Benz. У топових комплектаціях ліхтарі і фари можуть бути світлодіодними.

На базі Renault: почалися продажі нової моделі Mercedes Покупцям Citan пропонують у двох версіях - пасажирської і вантажної. Ринок таких автомобілів в Європі зараз переживає бум. Тому новинці від Mercedes доведеться конкурувати з Citroen Berlingo, Peugeot Partner, Opel Combo, Toyota ProAce City, Fiat Doblo, і з новим VW Caddy.

На базі Renault: почалися продажі нової моделі Mercedes У лінійку двигунів увійшли бензинові і дизельні силові агрегати, а в 2022 році з'явиться версія з електричною силовою установкою.

На базі Renault: почалися продажі нової моделі Mercedes Версія Panel Van (вантажний фургон) коштує від 19 348 евро, а пасажирська версія Tourer - від 26 418 евро. За додаткову оплату можна отримати саме різне обладнання та передові технології.

На базі Renault: почалися продажі нової моделі Mercedes Нагадаємо, раніше під час дорожніх тестів в Німеччині помітили Mercedes-Benz G-Class 4x4 Squared нового покоління.