На АЗС України продовжує дорожчати пальне

Пальне на автозаправках України продовжує дорожчати. Так, сьогодні, 10 грудня, роздрібна вартість палива у багатьох мережах АЗС знову зросла, зазначає "Консалтингова група" А-95 ".

На АЗС України продовжує дорожчати пальне - today.ua

Зокрема, в мережі Glusco ціни рвонули відразу на півгривні. Тепер там бензин марки А-92 коштує 24,05 грн/л, а-95 - 26,05, а дизельне паливо - 25,05.

Мінімально, але все ж виросли ціни і в мережі AMIC: бензини додали у вартості по 4 копійки на кожному літрі, дизпаливо - по 3 копійки.

На АЗС , які представляють компанію "БРСМ-Нафта", вартість пального для дизеля виросла на 18 копійок і тепер становить 21,17 грн/л.

Додало в ціні ДП і на станціях Motto. Там приріст склав близько 10 копійок, і тепер його продають по 21,13 грн/л.

У мережі "Автотранс" бензини рвонули в ціні на 30 копійок, а дизпаливо додало 20 копійок. Тепер бензин марки А-92 там коштує 24,78 грн/л, А-95 йде по 25,78, а ДП - по 24,18 грн/л.

Від 10 до 50 копійок на кожному літрі пального додали такі мережі як BVS, Marshal, SUN OIL, «Автопорт», «Олас», «Кворум» і Mango.

Дещо не вписалася в загальну тенденцію тільки мережа "Укр-Петроль", де знизили ціну на дизпаливо на 20 копійок. Тепер його там продають по 22,60 грн/л.

Ціни по мережах АЗС можна подивитися в цій таблиці: На АЗС України продовжує дорожчати пальне Нагадаємо, вчора, 9 грудня відразу майже на гривню (на 99 копійок) підняли ціни на всі види палива автозаправки SOCAR. Росли вчора ціни і на інших АЗС.

ДЖЕРЕЛОenkorr.ua
Ніч, що настала, принесла в Україну лютий мороз: прогноз погоди від Наталки Діденко
В Україну прийшов лютий холод. Вже цієї ночі, із 16 на 17 січня прогноз погоди віщує мороз, який скує усе навколо. Синоптик Наталка Діденко обіцяє в о...
У Мінсоцполітики розповіли, хто не отримає субсидію в 2021 році
У новому 2021 році змінилися правила звернення за субсидіями та іншими соціальними виплатами. Крім того, держава посилила вимоги до одержувачів субсид...
Вимагають газ по 2 гривні: українці вийшли на вулиці і штурмують обладміністрації
Тарифний майдан, що почався ще до нового року у райцентрі Лубни на Полтавщині, поступово вихлюпнувся на вулиці інших міст України. Сьогодні люди вийшл...
“Свати“ залишив ще один актор: кого більше не побачать глядачі
Сьомий сезон популярного серіалу “Свати“ втрачає акторів. Основний зірковий склад залишається стабільним, але актори других ролей з різних причин відм...
Потап раскритиковал Настю Каменских за ее многочисленные селфи: на Мальдивах становится скучно
Настя Каменских активно ведет «репортаж» из своего сказочного отпуска на Мальдивах. В социальных сетях артистка рассказывает чуть ли не о каждом своем...