Ажіотаж із заміною водійських посвідчень: в МВС звернулися до водіїв

В Україні спостерігається великий ажіотаж з обміну водійських посвідчень. Головний сервісний центр МВС розповів, що швидше за все обміняти водійське посвідчення можна онлайн.

Ажіотаж із заміною водійських посвідчень: в МВС звернулися до водіїв - today.ua

Для швидкого обміну водійського посвідчення потрібно зайти в Електронний кабінет водія і завантажити відсканований паспорт, ІПН, діючу медичну довідку за формою 083/о (одним файлом), документ про зміну анкетних даних (якщо потрібно). Файли потрібно завантажувати в форматі Pdf.

Після цього потрібно дізнатися в якому статусі знаходиться ваша заявка. Якщо статус «Опрацьовано», то можна відразу йти в сервісний центр МВС і без черги забрати своє водійське посвідчення. Запрошення прийти в сервісний центр МВС не буде.

Раніше стало відомо, що в Україні хочуть змінити правила отримання автомобільних номерів. Кабінет міністрів пропонує, щоб автомобільні номери виготовляли приватні компанії. Вони ж будуть їх і видавати автомобілістам. Сервісні центри МВС будуть тільки реєструвати. Передбачається, що це прискорить процедуру отримання автомобільних номерів і знизить витрати держави.