МВС запропонує водіям заробляти на порушниках ПДР

Автор: Максимов Віталій

МВС розробляє законопроект, який передбачає запровадження в Україні нової системи контролю за порушниками правил дорожнього руху. Водії будуть отримувати відсоток від штрафу, виписаного за порушення ПДР, про яке вони повідомлять.

МВС запропонує водіям заробляти на порушниках ПДР - today.ua

Про розробку нового законопроекту розповів заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Мобільний додаток дасть можливість водіям фіксувати порушення ПДР іншими учасниками дорожнього руху і повідомляти про це в поліцію. За це вони будуть отримувати гроші - відсоток від виписаного штрафу.

За словами Геращенко, сума «гонорару» складе 10% від штрафу. З огляду на, що останнім часом в Україні штрафи за порушення ПДР значно збільшилися, пильні водії можуть отримати непоганий додатковий заробіток.

Популярні зараз

Українцям пропонують новий тариф на газ по 4 гривні за кубометр: що потрібно знати про таку ціну

Українців переводитимуть із централізованої на індивідуальну систему теплопостачання

Грошова допомога від ЮНІСЕФ: українці можуть отримати по 6600 грн на дитину та 3600 грн на дорослого

В Україні продають зубну пасту, яка може зашкодити зубам: з'явився список небажаної продукції

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У МВС поки що працюють над новою системою. Стверджується, що вона буде максимально простою, щоб не відволікати водіїв від дороги. Правоохоронці вважають, що це нововведення допоможе в рази знизити кількість порушень ПДР.

Раніше радник глави МВС Михайло Апостол запропонував в тисячу разів підвищити штраф за непристебнутий ремінь безпеки. Він вважає, що так можна знизити кількість дорожніх аварій зі смертельним результатом.