МВС отримало право відключати реєстр ТЗ

Автор: Максимов Віталій

МВС України під час війни з російськими окупантами затверджуватиме адміністративно-територіальні одиниці, в яких припинять доступ користувачів до Єдиного державного реєстру транспортних засобів. Відповідну ухвалу №1162 вже затвердив Кабмін, свідчать дані Урядового порталу.

МВС отримало право відключати реєстр ТЗ - today.ua

Єдиний державний реєстр транспортних засобів відключили в Україні одразу після початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ. Коли ситуація з безпекою покращала, то він знову почав працювати.

Тепер МВС, виходячи із ситуації з безпекою, відключатиме цей Реєстр по кожному регіону окремо. Так, якщо на той чи інший регіон напали російські окупаційні війська, або виникла така загроза, то Реєстр має бути там відключений не пізніше, ніж протягом одного дня. У разі покращення ситуації з безпекою МВС створюватиме списки регіонів, де Реєстр транспортних засобів знову можна включити.

МВС отримало право відключати реєстр ТЗ

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

Батьки загиблих військовослужбовців отримали право на пільгову пенсію: умови та розмір виплат

У Міненерго зробили заяву про дефіцит електроенергії в Україні: коли чекати на відключення

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тобто Кабмін зробив роботу Реєстру безпечнішою. Він убезпечив Реєстр від несанкціонованого доступу з боку окупантів та інших зловмисників.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні з'явилося 9 нових ділянок доріг, на яких швидкісний режим поліцейські контролюють радарами TruCAM.