МВС оновило тестові питання у білетах для теоретичного іспиту на водійські права

Автор: Максимов Віталій

У січні 2024 року в Україні оновили тестові питання в екзаменаційних білетах для складання теоретичного іспиту на отримання посвідчення водія. Про це повідомила пресслужба Головного сервісного центру МВС.

МВС оновило тестові питання у білетах для теоретичного іспиту на водійські права - today.ua

У повідомленні Головного сервісного центру МВС йдеться про те, що нововведення стосуються ТЗ, які поза населеними пунктами мають включати денні ходові вогні, перевезення дітей в автомобілях та інше. Нові тестові питання та варіанти відповідей на них можна знайти на сайті Головного сервісного центру МВС.

Теоретичний іспит у сервісному центрі МВС на отримання посвідчення водія, як і раніше, складається з 20 питань. З них 10 – про правила дорожнього руху, 4 – з основ безпеки руху, 4 – про влаштування та експлуатацію ТЗ відповідної категорії, а 2 – про надання першої домедичної допомоги.

У кандидатів у водії є лише 20 хвилин, щоб відповісти на запитання. Допускається не більше двох помилок. Якщо неправильних відповідей три і більше, то тоді іспит вважається проваленим. Наступна спроба надається не раніше як за 10 днів.

Популярні зараз

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Робота половини українських банків може зупинитися: у НБУ назвали причину

Нагадаємо, восени 2023 року українцям дозволили самостійно готуватися до теоретичного іспиту на отримання посвідчення водія. Але за бажання це можна робити і в автошколі, як раніше. Якщо до теоретичного іспиту готувався самостійно, про це потрібно обов'язково повідомити адміністратора сервісного центру МВС.

МВС оновило тестові питання у білетах для теоретичного іспиту на водійські права

В автошколі кандидат на отримання посвідчення водія категорії В повинен теорію вивчати 64 години (тривалість одного заняття - 45 хвилин), а практичні заняття - 40 годин для автомобілів з механічною коробкою передач, і 38 годин - для автомобілів з автоматичною коробкою передач (тривалість одного практичного заняття – 60 хвилин).

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У 2023 році МВС посилило контроль за складанням теоретичного та практичного іспитів на отримання посвідчення водія. У класах для теоретичного іспиту тепер має бути чотири відеокамери, які фіксують усе, що відбувається в приміщенні. Таке ж обладнання має бути і в автомобілях для практичного іспиту, щоб фіксувати всі рухи рук та ніг кандидата у водії й екзаменатора. У 2024 році МВС планує запровадити автоматичну ідентифікацію обличчя людей, які хочуть увійти до класу для теоретичного іспиту (щоб сторонні не змогли потрапити до класу).

Нагадаємо, раніше МВС повідомило, що чекає українських водіїв у 2024 році.