МВС оновило додатки для сплати штрафів за порушення ПДР

В Україні оновили додатки та послуги для сплати штрафів за порушення ПДР. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.

МВС оновило додатки для сплати штрафів за порушення ПДР - today.ua

За його словами, зокрема, було оновлено офіційний додаток МВС під назвою "Штрафи ПДР" та відповідний Telegram-бот. Тому всім користувачам потрібно перевстановити програму, оновити підписку у боті для отримання меседжів і внести свій автомобіль.

Водіям також рекомендуємо звернути увагу на те, що у додатках МВС є інформація про те, де працюють камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху.

Але дізнатися про фіксацію порушення ПДР можна не лише у додатках поліції, а й на офіційному сайті МВС України.

МВС оновило додатки для сплати штрафів за порушення ПДР Нагадаємо, після початку повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну було відключено систему автофіксації порушень правил дорожнього руху. Однак через деякий час її знову включили (тільки в безпечних районах), оскільки стало більше ДТП з вини водіїв, що перевищують дозволену швидкість руху.

Тим часом, раніше стало відомо, що шахраї придумали новий спосіб автопідстави. Його умовно можна назвати "автопідстава із непомітним гальмуванням".