МВС почало боротися з корупцією при видачі посвідчень водіїв

У грудні 2021 року в системі сервісних центрів МВС було виявлено 18 випадків можливої корупції – отримання посвідчення водія за гроші. Про це розповів начальник Головного сервісного центру МВС Євгеній Моісеєнко.

МВС почало боротися з корупцією при видачі посвідчень водіїв - today.ua

"Тільки цього місяця ми отримали 18 повідомлень про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень. Три з них направлені до спеціальних уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції. По одному випадку відкриті дисциплінарні провадження щодо кількох працівників. Одному співробітнику правоохоронці повідомили про підозру за ст. 362 та ст. 366 Кримінального кодексу України. Зараз на розгляді знаходяться ще три повідомлення", - сказав Моїсеєнко.

Моїсеєнко також заявив, що в сервісних центрах МВС розпочалася масштабна кампанія по боротьбі з корупцією при видачі посвідчень водія. Він пообіцяв, що буде покараний кожен корупціонер, незалежно від посади.

Так, на Донеччині слідчі повідомили про підозру у злочині адміністратору сервісного центру, який підробляв відомості про складання іспитів водія. В результаті чотири особи безпідставно отримали посвідчення водія.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що СБУ припинила діяльність підпільного "сервісного центру МВС" , організатори якого кілька років виготовляли та продавали підроблені посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію автомобілів.