Чи можна купити в Україні б/в авто в хорошому стані за $5000?

Більшість українців при покупці б/в автомобілів розраховують на бюджет в розмірі до 5 000 доларів. Чи можна за такі гроші в Україні купити стару іномарку в хорошому стані? Відповідь на це питання дали експерти видання OBOZREVATEL.

Чи можна купити в Україні б/в авто в хорошому стані за $5000? - today.ua

Експерти вибрали на одному з популярних українських торгових онлайн майданчиків кілька десятків оголошень про продаж автомобілів за ціною до 5 000 доларів. Потім експерти зв'язалися з власниками та оглянули автомобілі, виставлені на продаж.

Виявилося, що стан багатьох автомобілів набагато гірше, ніж заявлено в оголошенні про продаж і гірше, ніж на фотографіях. Пропозиції по автомобілям Ford, Hyundai, Skoda і Renault в ціновій категорії до 5 000 доларів після перевірки виявилися в одних випадках неправдивими, а в інших - під виглядом автомобілів пропонувалися насправді запчастини до них.

Однак, були б/в авто, які повністю відповідали оголошенням, а їх власники чесно розповідали про недоліки.

Експерти впевнені, що в Україні можна купити б/в автомобіль в хорошому стані при бюджеті в 5 000 доларів. Треба тільки дотримуватися певних правил.

Зокрема, робіть перший відбір машини онлайн, дізнайтеся у продавця VIN-код і перевірте авто по всіх відкритих джерел, переконайтеся, що з документами і реєстрацією все в порядку, уважно самі огляньте автомобіль, а потім нехай це зроблять на СТО, купівлю-продаж оформляйте офіційно.

Раніше ми розповіли, як перевірити двигун при покупці б/в автомобіля.