Чи можна їхати, якщо спалахнула лампочка Check Engine

Більшість сучасних автомобілів на панелі приладів мають лампу Check Engine. Якщо вона починає горіти, то зафіксовано якусь проблему в одній із систем двигуна. Сьогодні ми розповімо про те, чи можна їхати, якщо спалахнув цей індикатор.

Чи можна їхати, якщо спалахнула лампочка Check Engine - today.ua

Спочатку потрібно сказати, що Check Engine найчастіше спалахує, якщо: пошкоджений кисневий датчик або його проводка; через неякісний бензин; невміли дії при кузовних роботах; через проблему в системі керування двигуном.

Досвідчені водії знають, що якщо спалахнув Check Engine, то не потрібно відразу хапатися за мобільник і викликати евакуатор. Спочатку оцініть, як змінилася поведінка автомобіля після того, як загорівся цей індикатор.

Якщо у динаміці розгону, тязі двигуна тощо немає помітних змін, а також якщо не смикається тахометр і стрілка вказівника температури не прагне до червоної зони, то можна продовжувати рух. Якщо помилка Check Engine тимчасова, то лампочка згасне сама через якусь кількість пусків мотора.

Чи можна їхати, якщо спалахнула лампочка Check Engine Якщо ви відчуваєте, що поведінка автомобіля змінилася, то рекомендуємо заїхати на СТО. Евакуатор можна не викликати.

Потрібно відзначити, що багато водіїв можуть кілька місяців чекати після того, як спалахнув Check Engine, перш ніж звернутися за допомогою в СТО. І дарма. Адже навіть якщо проблема дрібна, то система не зможе в цей час попередити про більш серйозну несправність.

Раніше експерти назвали автомобілі, у яких найрідше спалахує лампочка Check Engine.