Mitsubishi в кінці року почне продавати новий кросовер

Компанія Mitsubishi в другій половині 2021 року почне продавати свій новий електричний кросовер. Він буде називатися Mitsubishi Airtrek.

Mitsubishi в кінці року почне продавати новий кросовер - today.ua

Колись Mitsubishi вже випускав кросовер під назвою Airtrek. Так називався в Японії Mitsubishi Outlander першого покоління. Тепер цю назву отримає новий паркетник. Можливо, він буде глобальною моделлю, тобто його будуть продавати в самих різних країнах світу.

Новий Airtrek розроблений в Китаї на спільному підприємстві GAC-Mitsubishi. Зовні він схожий на електричний кросовер Aion V, який показали в минулому році.

Салон виконаний в мінімалістичному стилі, але звертає на себе увагу дуже великий центральний сенсорний дисплей, який виступає в ролі віртуальної панелі приладів.

Mitsubishi в кінці року почне продавати новий кросовер Кросовер буде оснащуватися електромотором потужністю 184 к.с. і 350 Нм крутного моменту. Запас ходу - від 500 до 600 км, в залежності від батареї.

Поки більше про новий Mitsubishi Airtrek немає ніякої інформації. Ми знаємо ще тільки, що його серійне виробництво повинне початися в кінці поточного року.

Mitsubishi в кінці року почне продавати новий кросовер

Нагадаємо, раніше стало відомо, що почалися продажі нового Mitsubishi Outlander. Це вже четверте покоління популярного японського кросовера.