Mitsubishi показав новий електричний кросовер для Європи

Автор: Максимов Віталій

Польський офіс компанії Mitsubishi показав зображення-тизер нового компактного електричного кросовера для Європи. У продажу він з'явиться приблизно у 2025 році.

Mitsubishi показав новий електричний кросовер для Європи - today.ua

Компанія Mitsubishi повідомляє, що йдеться про SUV сегмента С. Але, найімовірніше, це не повноцінний позашляховик, а кросовер. На тизері автомобіль більше схожий на кросовер, ніж на позашляховик. Втім, час покаже.

На даний момент про цей новий електричний кросовер відомо дуже мало. Поки навіть не відома його назва. Ми знаємо, що цей кросовер розробить компанія Ampere, яка входить до Renault Group.

Ampere займається розробкою та випуском електромобілів. Оскільки Mitsubishi є партнером Renault Group, то вона зможе скористатися можливостями Ampere. Це не дивно з огляду на те, що Mitsubishi інвестує в Ampere 200 млн євро. Ці інвестиції є частиною стратегічного плану розвитку електромобілів японського автогіганта, представленого навесні 2023 року.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

Mitsubishi показав новий електричний кросовер для Європи

Для Renault компанія Ampere повинна до 2030 року розробити і випустити на ринок 6 нових електромобілів. У сегменті В – Renault 5 Electric та Renault 4 Electric, у сегменті C – Megane E-tech Electric та Scenic Electric, а також ще два електромобіля, назви яких поки що не відомо. Таким чином, можна припустити, що новий компактний кросовер компанії Mitsubishi для Європи буде технічно схожий на новий Megane E-tech Electric.

Що ж до дизайну, то новий електричний компактний кросовер компанії Mitsubishi схожий на компактний кросовер Mitsubishi Xforce, який в 2023 році почали випускати в Азії. У всякому разі, у нас склалося таке враженняпо тизеру. Щоправда, у кросовера для Європи, здається, довша колісна база, завдяки чому в нього інші задні двері.

Mitsubishi показав новий електричний кросовер для Європи

Продаж нового електричного кросовера для Старого континенту від компанії Mitsubishi розпочнеться приблизно в 2025 році. Це означає, що незабаром про нього стане відомо більше подробиць.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В Україні зараз найдоступніша модель компанії Mitsubishi – кросовер Mitsubishi Outlander. У стандартній комплектації він коштує від 960 тисяч гривень. Це версія Inform з переднім приводом та з 2,0-літровим двигуном, який працює разом з варіатором CVT.

Раніше ми розповіли, що Mitsubishi тестує пікап L200 нового покоління.