Мерія Києва передумала: на семи дорогах дозволили швидкість 80 км/год

Автор: Максимов Віталій

Влада Києва змінила своє рішення і дозволила автомобілістам їздити на деяких вулицях зі швидкістю 80 км/год. Про це повідомила прес-служба КМДА.

Мерія Києва передумала: на семи дорогах дозволили швидкість 80 км/год - today.ua

Зокрема, в столиці зі швидкістю 80 км/год тепер можна їздити на ділянках вулиць Шухевича, Набережно-Рибальської, Саперно-Слобідської, Бажана, Наддніпрянського шосе, Набережного шосе і Столичного шосе.

Раніше КМДА відмовилася підвищувати на цих вулицях максимальну швидкість автомобілів з 50 до 80 км/год, мотивуючи це тим, що на них відбувається велика кількість ДТП. Стверджувалося, що якщо підвищити максимальну швидкість, то аварій стане ще більше.

Однак, київська влада була змушена змінити своє рішення. Причина - позиція водіїв, які висловили своє невдоволення рішенням КМДА.

Популярні зараз

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Внесок 20 тис. грн: у Раді готують економічне бронювання без прив'язки до посад та зарплат

Українських біженців у Німеччині планують позбавити грошової допомоги у 563 євро: названо причину

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, рішення змінено, «з огляду на суспільний резонанс, який викликало обмеження швидкісного режиму».

Нагадаємо, що у всіх районах Києва повинні скоро з'явитися зарядні станції для електромобілів групи «Нафтогаз». Їх буде не менше 50.