Mercedes тестує особливу версію Mercedes-Benz G-Class

У Німеччині під час дорожніх тестів фотошпигуни помітили Mercedes-Benz G-Class 4x4 Squared нового покоління. Офіційна прем'єра цієї новинки відбудеться в наступному місяці під час автосалону в Мюнхені.

Mercedes тестує особливу версію Mercedes-Benz G-Class - today.ua

G-Class Squared - це топова версія стандартного "Гелендвагена", розроблена спеціально для поїздок по бездоріжжю. Вона отримала портальний міст, бортові редуктори, розширені колісні арки, силовий багажник, сходи на дах, запасне колесо, аеродинамічні дзеркала заднього виду.

На жаль, поки не відомо, яким двигуном оснащується цей позашляховик. З чуток, це буде 4,0 л твін-турбо двигун. Але не виключено, що його отримає не стандартна комплектація, а версія AMG.

Mercedes тестує особливу версію Mercedes-Benz G-Class Якщо це так, то у версії AMG 4,0 твін-турбо мотор буде мати потужність в 577 к.с. і 850 Нм крутного моменту. Однак, поки це тільки припущення. Офіційна інформація про мотор ще не повідомлялася.

З чуток, новий Mercedes-Benz G-Class 4x4 Squared з'явиться вже до кінця поточного року. Це означає, що його офіційна прем'єра з великою часткою ймовірності може відбутися у вересні під час автосалону в Мюнхені.

Mercedes тестує особливу версію Mercedes-Benz G-Class Раніше стало відомо, що в Китаї почалися продажі нової версії Mercedes-Benz G-Class - G350. Такий позашляховик оснащується чотирициліндровим 2,0 л турбодвигуном.