Mercedes показав концепт електричного G-Class

На автосалоні в Мюнхені компанія Mercedes-Benz офіційно представила концепт Mercedes-Benz EQG. Це електрична версія знаменитого Гелендвагена.

Mercedes показав концепт електричного G-Class - today.ua

Mercedes-Benz EQG з електричною силовою установкою зовні дуже схожий на стандартний Mercedes-Benz G-Class. Ось тільки замість решітки радіатора - стилізація під неї з підсвічуванням. Стверджується, що електричний EQG збереже позашляхові якості стандартного Гелика.

Салон виглядає розкішно. Mercedes-Benz буде оснащувати цей позашляховик своїми передовими технологіями, в тому числі системами активної безпеки і допомоги водієві.

Mercedes показав концепт електричного G-Class На жаль, німецький автогігант поки не розповів нічого про електричну силову установку цього позашляховика. З чуток, концепт має чотири електромотори. Раніше повідомлялося, що у EQG буде два електромотора (по одному на кожну вісь), а запас ходу складе 500 км.

Коли Mercedes-Benz EQG з'явиться в продажу - ще не відомо. Мабуть, це станеться в найближчі 2-3 роки. У всякому разі, концепт виглядає так, що він вже практично готовий до серійного виробництва.

Що ж стосується ціни, то, за чутками, електричний Гелендваген буде коштувати не менше 130 000 євро. Для порівняння, G 500 зараз коштує в Європі від 118 619 евро.

Mercedes показав концепт електричного G-Class Нагадаємо, раніше стало відомо, що Mercedes тестує в Німеччині особливу версію Mercedes-Benz G-Class.