Краще не купувати: деякі б/в автомобілі Honda в США можуть бути небезпечними

Українці щорічно ввозять із США кілька десятків тисяч вживаних автомобілів. Але при купівлі деяких моделей Honda на вторинному американському ринку потрібно бути дуже уважним. Інакше можна купити автомобіль із серйозним дефектом.

Краще не купувати: деякі б/в автомобілі Honda в США можуть бути небезпечними - today.ua

Справа в тому, що в березні 2023 року в США компанія Honda відкликала понад 450 тисяч автомобілів. Причина – можливі проблеми з ременем безпеки, що збільшує ризик травми чи смерті під час ДТП.

Зокрема, американські дилери компанії Honda перевірять автомобілі Honda CR-V 2017-2019 модельних років, Accord 2018-2019 модельних років, Odyssey 2018-2020 модельних років, та Insight 2019 модельного року. Також під підозру потрапила Acura RDX 2019–2020 модельних років.

У цих машин ремені безпеки водія та переднього пасажира можуть не відповідати специфікації – у них можуть бути проблеми із замикаючим механізмом.

На даний момент не було зареєстровано травм чи нещасних випадків, пов'язаних із цим дефектом. Але компанія Honda у США вже отримала 301 претензію щодо несправних ременів безпеки.

Вперше про проблеми з ременями безпеки в автомобілях Honda стало відомо у 2019 році. Японський автогігант розпочав розслідування з цього питання влітку 2019 року. Розслідування тривало кілька років. І лише у березні 2023 року Honda офіційно визнала існування цього дефекту.

Краще не купувати: деякі б/в автомобілі Honda в США можуть бути небезпечними

Honda вже проінформувала своїх американських дилерів про те, що їм доведеться перевірити ремені безпеки деяких автомобілів. Усі роботи проведуть безкоштовно.

Сподіваємося, ця інформація буде корисна нашим читачам, адже щороку українці ввозять із США десятки тисяч вживаних автомобілів. Так, із серпня 2022 року по січень 2023 року в Україну зі Сполучених Штатів ввезли 23 900 вживаних автомобілів. З Польщі за цей же період до нашої країни ввезли 16 400 б/в машин, а з Німеччини – 14 300 автомобілів. Тобто саме в США зараз українці найчастіше купують вживані автомобілі.

Часто українці купують у США кросовер Honda CR-V. Та й Honda Accord теж має непоганий попит. Але обидві ці моделі американської збірки, як виявилося, можуть мати проблеми з ременями безпеки.

Нагадаємо, раніше компанія Honda показала новий електричний кросовер Honda Prologue з великим запасом ходу. У продажу він може з'явитися у 2024 році.