Пільгове розмитнення пройшли вже 60 тисяч євроблях

Пільговим періодом розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації станом на 25 жовтня 2021 року скористалися близько 60 тисяч українців. Про це повідомила прес-служба Державної митної служби.

Пільгове розмитнення пройшли вже 60 тисяч євроблях - today.ua

У повідомленні йдеться про те, що власники євроблях, які їх легалізували за спрощеною процедурою, до бюджету держави вже заплатили більш як 2 млрд гривень.

Пільговий період розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації діє в Україні з 15 червня до 10 листопада 2021 року. Учасники АТО/ООС можуть скористатися спрощеною процедурою на 90 днів довше – до 8 лютого 2022 року.

І хоча пільговий період розмитнення діє до 10 листопада, брокери приймають заявки лише до 5 листопада (п'ятниця). Тобто після 5 листопада документи на пільгове розмитнення приймати вже не будуть.

Тим часом десятки тисяч українців не змогли з тих чи інших причин скористатися пільговим періодом оформлення автомобілів на іноземній реєстрації. Для деяких вартість розмитнення все одно занадто висока (якщо враховувати вартість євробляхи). Крім того, виникають проблеми з митницею, якщо продовжував термін ввезення шляхом перезаїзду через РФ.

Раніше стало відомо, що євробляхер від розпачу спалив свій автомобіль, оскільки він не мав грошей на розмитнення, а при виїзді з України його могли оштрафувати на 170 000 гривень.