Пільговим розмитненням скористалися вже 17 тисяч євробляхерів

В Україні з 15 червня і до 1 серпня 2021 року під час дії пільгового періоду розмитнили більше 17 тис. автомобілів з іноземною реєстрацією. Про це повідомила прес-служба ДТС.

Пільговим розмитненням скористалися вже 17 тисяч євробляхерів - today.ua

Найчастіше по пільгам розмитнюють автомобілі на Закарпатській митниці. Там за 1,5 місяці легалізували 1,7 тис. автомобілів з іноземною реєстрацією.

У Київській митниці за пільговою ціною легалізували 1,5 тис. автомобілів, а в Одеській і Чернівецькій - по 1,4 тисячі машин.

Не дуже активно легалізують автомобілі з іноземною реєстрацією у Львівській області. Там пільговою ціною скористалися тільки 804 людини.

Нагадаємо, з 15 червня розпочався пільговий період розмитнення авто з іноземною реєстрацією. Він буде діяти 180 днів, тобто до середини листопада поточного року.

Раніше стало відомо, що в Україні 150 тисяч власників автомобілів на іноземній реєстрації не можуть скористатися пільговим періодом розмитнення. Митниця не приймає декларації від водіїв, які продовжували термін перебування автомобіля в Україні за допомогою перезаїздів через КПП на російсько-українському кордоні.