Lexus випустить маленький кросовер на базі Toyota Yaris Cross

Lexus планує розробити і випустити на ринок новий маленький кросовер на базі Toyota Yaris Cross. Про це повідомляє Lexus Enthusiast з посиланням на японське видання Magazine X.

Lexus випустить маленький кросовер на базі Toyota Yaris Cross - today.ua

Стверджується, що новий кросовер Lexus побудують на платформі GA-B. У модельній лінійці Lexus він буде розташовуватися під UX. Цей новий кросовер отримає трициліндровий 1,5 л гібридний двигун, яким оснащується Yaris.

Lexus планує продавати свій новий маленький паркетник в тих же країнах, де зараз продається Toyota Yaris Cross. Тобто він буде доступний жителям Європи, Японії та Австралії.

Lexus випустить маленький кросовер на базі Toyota Yaris Cross Раніше вже кілька разів повідомлялося, що Lexus розробляє маленький кросовер. Так, стверджувалося навіть, що він буде називатися LBX. Чому? Тому, що в минулому році на Старому Континенті було запатентовано цю назву.

У травні 2020 роки з'явився ще один слух, згідно з яким маленький преміальний японський кросовер буде називатися Lexus BX. У продажу він повинен нібито з'явитися в 2023 році за ціною менше 30 000 доларів.

Нагадаємо, раніше експерти назвали ТОП-10 найнадійніших б/в кросоверів.