Lexus LX нового покоління буде ще потужнішим

Lexus показав на тизері позашляховик Lexus LX нового покоління, який є люксової версією Toyota Land Cruiser 300. Його офіційна прем'єра відбудеться в найближчі дні.

Lexus LX нового покоління буде ще потужнішим - today.ua

Судячи з тизеру і шпигунських фотографій, новий LX отримає величезну решітку радіатора, нову головну оптику, а також абсолютно новий задній бампер і задні ліхтарі (на фотографії ми бачимо світлодіодну смугу, яка з'єднує задні ліхтарі). В цілому його дизайн візьме деякі елементи дизайну нового Lexus NX.

Салон нового позашляховика буде оброблений преміальними матеріалами, буде велика кількість сучасних технологій, обладнання, систем комунікації, активної безпеки і допомоги водієві.

Lexus LX нового покоління буде ще потужнішим Зокрема, серед новинок: Multi-Terrain Select і Multi-Terrain Monitor, камери кругового огляду, підтвердження особи водія по відбитку пальця.

Під капотом знаходиться 3,5 л двигун V6 з подвійним турбонаддувом потужністю 409 к.с. (цим мотором також оснащується і новий Крузак). Пізніше покупцям запропонують гібридну силову установку потужністю 480 к.с.

В Україні зараз Lexus LX коштує від 2 805 023 гривень. Він оснащується восьмициліндровим 4,5 л мотором потужністю 272 к.с.

Lexus LX нового покоління буде ще потужнішим Нагадаємо, раніше стало відомо, що Lexus випустить маленький кросовер на базі Toyota Yaris Cross.