Land Rover показав свій новий позашляховик

Land Rover показав зображення-тизер позашляховика Land Rover Range Rover нового, п'ятого, покоління. Його офіційна прем'єра відбудеться через кілька днів.

Land Rover показав свій новий позашляховик - today.ua

Range Rover четвертого покоління випускають з 2012 року, так що випуск його нового покоління вже назрів.

Судячи з тизера і зі шпигунських фотографій, які раніше з'явилися в Мережі, новий Range Rover отримає еволюційний дизайн. Традиційний дизайн цього позашляховика збережеться, але будуть кілька сучасних дизайнерських рішень.

Новий Range Rover побудований на новій платформі MLA. Тобто це зовсім інший автомобіль, ніж модель четвертого покоління. У нього буде стандартна версія і версія з подовженою колісною базою.

У лінійку двигунів увійдуть бензинові і дизельні силові агрегати. З чуток, покупцям також запропонують повноцінну гібридну версію.

Land Rover показав свій новий позашляховик Перехід на нову платформу дозволить зробити салон цього позашляховика більш просторим, ніж раніше.

Цей позашляховик отримає новітню інформаційно-розважальну систему Pivi Pro, а також кілька інших передових систем і нове обладнання.

Продажі Land Rover Range Rover почнуться в перших місяцях 2022 року. Конкурентів у нього додасться за рахунок BMW X7, Maybach GLS, Aston Martin DBX, і навіть Jeep Grand Wagoneer, які вже з'явилися в продажу.

Нагадаємо, раніше експерти склали ТОП-5 кращих позашляховиків для бездоріжжя.