Lada Niva нового покоління вперше показали на відео

У Мережі вперше показали в відео Lada Niva нового покоління, яка з'явиться у продажу в кінці 2024 року. Про цю новинку розповів головний дизайнер АвтоВАЗу Жан-Філіп Салар.

Lada Niva нового покоління вперше показали на відео - today.ua

На жаль, нова Niva в відео накрита білим покривалом, тому деталей дизайну не видно. Можна тільки розглянути силует цієї новинки.

Судячи з усього, у Niva нового покоління буде кутовата передня частина з горизонтальною орієнтацією, великий бампер і рейлінги на даху. Обриси в цілому нагадують ескізи, показані раніше в Мережі.

Lada Niva нового покоління вперше показали на відео Салар назвав дизайн нового бюджетного позашляховика "по-справжньому крутим". Звучить, погодьтеся, інтригуюче. При цьому повідомляється, що дизайн нової Ниви вже затверджений. Які силові агрегати увійдуть в лінійку двигунів - поки не відомо.

Нагадаємо, у Lada Niva нового покоління буде версія з подовженою колісною базою - Grand Niva. Вона від стандартної Ниви буде відрізнятися також обладнанням та обробкою більш високого класу.

Раніше повідомлялося, що Lada Niva нового покоління будуть продавати в Західній Європі. Нова Нива буде коштувати 12 000 євро, а Grand Niva - близько 20 000 євро. Про це в своєму інтерв'ю розповів глава АвтоВАЗу Ніколя Мор.