Китайці створили новий недорогий електромобіль Kiwi EV

Китайський бренд Baojun, що належить General Motors, представив новий недорогий електромобіль Baojun Kiwi EV. У нього футуристичний дизайн кузова і сучасні технології.

Китайці створили новий недорогий електромобіль Kiwi EV - today.ua

Фактично Baojun Kiwi EV - це оновлений Baojun E300, який показали в минулому році. Він отримав нові дизайнерські деталі і більш яскраві матеріали для внутрішнього оздоблення.

Що ж стосується технічної "начинки", то в ній ніяких змін не відбулося. У цього електрокара дві версії, в залежності від довжини - 2,62 і 2,89 метра. Також покупцям запропонують дві версії акумуляторів. Запас ходу залишився колишнім.

Kiwi EV оснащується одним електромотором потужністю 54 к.с. і 150 Нм крутного моменту.

Китайці створили новий недорогий електромобіль Kiwi EV Покупцям запропонують багато різних варіантів кольору кузова і оздоблення салону. Акцент зроблений на яскраві кольори. Тобто цільова аудиторія цього електрокара - молоді люди, які в місті ведуть активний спосіб життя.

Скільки буде коштувати Baojun Kiwi EV - поки не повідомляється. Але так як це модернізована версія Baojun E300, то ціна буде доступною, в межах 10 тисяч доларів.

Китайці створили новий недорогий електромобіль Kiwi EV Раніше стало відомо, що в Китаї почалися продажі універсала Baojun Valli, який створили General Motors і SAIC. Це бюджетний аналог Skoda Octavia.