Китайці створили альтернативу Suzuki Jimny за 7 800 доларів

Нове покоління позашляховика Suzuki Jimny, яке з'явилося в 2018 році, користується великою популярністю. Не дивно тому, що китайці намагаються створити схожий автомобіль. Так, компанія Hengrun показала свій позашляховик HRS1, який може відвернути деяких покупців від Jimny.

Китайці створили альтернативу Suzuki Jimny за 7 800 доларів - today.ua

Зовні Hengrun HRS1 дійсно нагадує класичний японський компактний рамний позашляховик. Його довжина становить 3560 мм, ширина - 1610 мм, висота - 1705 мм, а колісна база - 2250 мм.

Але якщо Jimny оснащується звичайним ДВЗ, то його китайська "альтернатива" - електромотором потужністю 344 кінських сил і літій-іонною батареєю на 28,2 кВтг.

Так, HRS1 - це електричний позашляховик. На одній зарядці батареї він приїжджає 305 км. У всякому разі, так стверджує Hengrun. Насправді, цілком можливо, що запас ходу у нього менше, адже дані по пробігу наводяться за китайськими тестами, які відрізняються від європейських.

Китайці створили альтернативу Suzuki Jimny за 7 800 доларів У базовій комплектації новий китайський електричний кросовер коштує всього від 7 800 доларів. Це помітно дешевше, ніж вартість Suzuki Jimny.

Раніше ми повідомили, що японське тюнингове ательє Liberty Work переробило Suzuki Jimny в "Гелендваген".