Киян закликали не порушувати ПДР та правила паркування

Влада Києва закликала жителів столиці не порушувати ПДР та правила паркування, нагадавши, що автомобілі порушників евакуюватимуть. Про це сказав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, повідомляє прес-служба КМДА.

Киян закликали не порушувати ПДР та правила паркування - today.ua

Він зазначив, що останнім часом у Києві побільшало приватних автомобілів, оскільки кияни повертаються до своїх будинків. При цьому побільшало водіїв, які порушують правила дорожнього руху та правила паркування.

Поворозник нагадав, що у столиці зараз за паркування гроші не беруть, проте це не означає, що "треба залишати автомобілі там, де захочеться". За порушення правил паркування автомобілі підлягають евакуації на штрафмайданчик.

Киян закликали не порушувати ПДР та правила паркування Перший заступник голови КМДА також попросив водіїв не забувати пропускати автомобілі швидкої медичної допомоги та машини з гуманітарними вантажами.

Заклик влади Києва своєчасний. Так, на одній із вулиць столиці автомобіль на швидкості понад 100 км/год врізався у захисні блоки. Удар був такий сильний, що автомобіль сплющило, а двоє людей загинули на місці.

Раніше стало відомо, що на дорогах України знову будуть включені камери автофіксації швидкості.