Культовий Land Rover Defender отримав ювілейну спецверсію

Компанія Land Rover у 2023 році відзначатиме 75-й ювілей свого культового позашляховика Land Rover Defender. На честь цієї події британський автовиробник створив спеціальну версію Land Rover Defender 75th Limited Edition.

Культовий Land Rover Defender отримав ювілейну спецверсію - today.ua

Спеціальна ювілейна версія Defender 75th Limited Edition буде доступна покупцям у дводверному кузові 90 і чотиридверному кузові 110. А ось у нового 130 ювілейної спецверсії не буде.

Знаменитий британський позашляховик пофарбований в унікальний колір Grasmere Green, який поширюється на колісні диски та салон. На задніх дверях під ручкою є напис "75 Years". Центральна консоль покрита матеріалом Robustec. Цей матеріал вважається найміцнішим, який зараз використовується в автомобілях.

Культовий Land Rover Defender отримав ювілейну спецверсію Defender 75th Limited Edition побудовано на базі комплектації HSE. Це означає, що він має великий набір різноманітного обладнання, у тому числі матричні світлодіодні фари, камеру кругового огляду, тризонний клімат-контроль і 11,4-дюймову інформаційно-розважальну систему Pivi Pro.

Культовий Land Rover Defender отримав ювілейну спецверсію Покупцям такий спеціальний позашляховик запропонують з бензиновим чи дизельним двигуном, які є у стандартної версії. Land Rover випустить Defender 75th Limited Edition в обмеженій кількості. Він коштуватиме від 85 995 фунтів стерлінгів.

Культовий Land Rover Defender отримав ювілейну спецверсію Нагадаємо, раніше експерти Slash Gear назвали 12 найнадійніших позашляховиків усіх часів.