Найбільший у світі автовиробник пішов із РФ

Концерн Stellantis, один із найбільших у світі автовиробників, оголосив, що він повністю припиняє роботу в Росії. Американо-італійський автогігант це зробив для того, щоб потримати західні санкції та заради безпеки своїх співробітників.

Найбільший у світі автовиробник пішов із РФ - today.ua

Глава Stellantis Карлос Таварес ще 31 березня на зустрічі з профспілковими лідерами заявив, що буде призупинено роботу російського заводу в Калузі. Перед цим Таварес заявив про припинення постачання на російський ринок нових автомобілів концерну.

Таким чином, тепер у Росії припиняться продажі нових автомобілів Peugeot, Citroеn, Opel, а також Jeep та Fiat. Саме цими брендами володіє Stellantis.

Нагадаємо, через вторгнення російських військ в Україну, в Росії, підтримуючи західні санкції, припинили працювати практично всі світові автовиробники. На російському ринку залишилися, наприклад, китайські автовиробники.

Найбільший у світі автовиробник пішов із РФ Тим часом, АвтоВАЗ зупинив виробництво через дефіцит мікрочіпів і компонентів, і тепер хоче випускати "спрощені" автомобілі Lada (без подушок безпеки та різних систем, що забезпечують безпеку). При цьому двигуни будуть адаптовані під паливо екологічного стандарту Євро-2.

Раніше ми розповіли, хто виплатить українцям компенсацію за знищений автомобіль під час війни.