ЗАЗ може випустити новий бюджетний універсал

Запорізький автомобілебудівний завод може налагодити випуск з російських машинокомплектів оновленого бюджетного універсалу Lada Largus Cross. Це станеться, якщо ЗАЗ отримуватиме від АвтоВАЗу відповідні машинокомплекти.

ЗАЗ може випустити новий бюджетний універсал - today.ua

АвтоВАЗ нещодавно почав випускати оновлений Largus Cross. Він отримав Х-подібний дизайн кузова, який зараз характерний для всіх нових моделей Lada, а також нові бампери, нову радіаторну решітку і нову оптику.

У салоні є нове кермо з обігрівом, нова панель приладів і оновлена інформаційно-розважальна система з кольоровим дисплеєм. Як опцію покупцям запропонують сидіння з підігрівом.

Під капотом знаходиться модернізований 1,6 л бензиновий двигун потужністю 90 к.с., який працює із 5-ступінчастою механічною коробкою передач. Є також версія з 1,6 л двигуном потужністю 106 к.с.

ЗАЗ може випустити новий бюджетний універсал В Україні зараз Lada Largus у базовій комплектації коштує від 319 740 гривень. Він оснащується 1,6 л бензиновим двигуном.

Нагадаємо, ЗАЗ із російських машинокомплектів випускає практично все сімейство автомобілів Lada, кросовер Renault Arkana, а також дві моделі Kia. Очікується, що у Запоріжжі щороку випускатимуть по 10 тисяч автомобілів.

Раніше стало відомо, що ЗАЗ до 2025 року може поставити на конвеєр чотири абсолютно нові моделі легкових автомобілів.