Кінець пільг: в Україні не хочуть купувати навіть BMW на єврономерах

Волинська митниця втретє виставила на відкритий державний аукціон ProZorro автомобіль BMW 728I 1998 року випуску, який був конфіскований за рішенням суду. За нього хочуть отримати лише 93 тисячі гривень.

Кінець пільг: в Україні не хочуть купувати навіть BMW на єврономерах - today.ua

Цей BMW перебуває у робочому стані, хоча, звичайно, час для нього не пройшов безвісти. На кузові є подряпини, вм'ятини лівих передніх та лівих задніх дверей, кришки багажника. На кузові є корозія, сліди підтікання олії та двигуна. Салон та сидіння потерті.

Під капотом знаходиться бензиновий двигун об'ємом 2793 см.куб., потужність 142/193 кВт. Коробка передач – автоматична. Колір кузова – чорний.

Автомобіль конфіскувала Волинська митниця за рішенням суду. Судячи з номерів, цей BMW має естонську реєстрацію.

Кінець пільг: в Україні не хочуть купувати навіть BMW на єврономерах З огляду на те, що 10 листопада 2021 року закінчується пільговий період розмитнення автомобілів на іноземних номерах, зрозуміло, чому митниця ніяк не може продати цю євробляху.

Нагадаємо, з 15 листопада поточного року поліція разом із іншими правоохоронцями почне проводити спеціальну операцію "Рапіра". Її мета – виявлення автомобілів на іноземній реєстрації, які перебувають в Україні із порушенням терміну ввезення. Власників чекає штраф у 170 тисяч гривень.